Kızlar Böyledir:), Kızlar hakkında İlginç Gerçekler, Komik
komik sözler ana sayfası
ana sayfa en komik sözler

Kızlar Böyledir:)

Kızlar Böyledir:)

Sizler için Komikler Köşesi Kategorisi altında Kızlar Böyledir:) hazırladık, yeni 2017 mesajlar ve sözler bulunuyor.

Kızlar, türk kızları, kızlar böyledir, nasıldır kızlar, kızları anlamak, kızlar hakkında gerçekler, komik kızlar, 100 kıza sorduk işte anket sonuçları:)

İki kız genellikle yolda yürürken gereksiz bir şekilde el ele tutuşur yada kolkola girer, hatta daha da abartıp sarmaş dolaş yürüdükleride görülebilir.

kızlarkızlar hiçbir zaman yalnız dışarı gezmeye çıkmazlar. dışarıya çıktıgınız zaman dikkat edin. yalnız bir yerlere yürüyen erkekler görmek mümkündür falan kızlar daima anlamsız gruplar oluşturur.

kızlarkızlar tuvalete gitmeyi de toplu yapılacak bi aktivite olarak görürler. yalnız helaya dahi gitmezler. örneğin okulda ders arası bir kız sınıfta dolaşıyor. ‘tuvalete gidiyorum gelecek varmı’ Ses yok. ‘tuvalete gitcem gizeeeeeem hadi gel’ Gizem hiç oralı değildir ve hatır hatır defter karıştırmaktadır. çünkü şimdiki ders sınav olacaktır ve gizem son 5 dakikada herşeyi ögrenebileceğini düşünmektedir. sonunda tuvalete gitmek isteyen kız partner bulamayınca tuvalete gitmekten vazgeçer!!!!

kızlariki kız durup dururken, hiçbir olagandışı bir durum yokken her an birbirlerine sarılabilir, salya sümük öpebilir. bu kızlar sabahtan beri zaten birliktelerdir ve birbirlerini özleme olasılıklarıda yoktur ama genede bu anlamsız davranışıda normal karşılamak gerekir. nede olsa kızlardan bahsediyoruz.

kızlarkızların hiçbir zaman geniş bir arkadaş kitlesi olmaz. örneğin bir kızın sınıfta daima 2 bilemedin 3 tane çok samimi arkadaşı vardır. geri kalanların çogu ile arasında çekememezlik söz konusudur ve dedikodu konularınıda genelde bu kızlar oluşturur.

kızlarkızlar duygusal olduklarını iddia ederler fakat ona saf duygularla aşık olmuş çirkin çocugun dönüp yüzüne bile bakmazlar, umursamazlar bile, gülüp geçerler. onların duygusallıkları sadece kendileri aşık olunca geçerlidir.

kızlarkızlar sevgililerine aşırı baglanırlar. hayatta sevgililerinden başka bişi yoktur sanki onlar için. devamlı telefon trafiği, dialoglar. çiftimiz 1 ayda üzerlerinde 5000 beles sms bitirirler. telefonda o kadar çok konuşurlar ki konuşacak konu bi zamandan sonra tükenir ve ortaya şu tablo çıkar.

kızlarkaçınılmaz son geldi ve ayrılık yaşandı. kızlar 1 ay kendilerine gelemeyeceklerdir ve o süre boyunca kendilerine ve çevrelerine zarar vereceklerdir. en saçma ve alakasız konuda bile ayrıldıgı sevgilisinden konu açmayı başaracaklardır. işte eger bu kızın arkadaşıysanız bu konudan daralıp kusmamak için o dönem boyunca ondan uzak durmak ve kafanızı ferah tutmak en akıllıca harekettir. emin olun dost kara gün içindir lafı bu durum için söylenmemiştir, hayatta çok daha kara günler vardır. yalnız bırakın onu, aglar aglar susar.

kızlarsokakta yürüyorsunuz. iki kız geliyor karşıdan. birinin kulagında telefon. yüzündeki aptal tebessümden anlıyorsunuz ki sevgilisiyle konuşuyor. diger kız avanak avanak çevreye bakınıyor. işin aslına indiğinizde telde konuşan kız çarşıya çıkmadan önce diger kızı aramış ve gezmeye çıkalım demiş. tabi çıkmışlar fakat Sevgilisi olan kız telefonu eline bi almış tüm gezi boyunca telde konuşuyor. yanındaki kızda madem tüm gün telde konuşcaktın neden beni çagırdın die içinden küfrediyor ama dışarıya belli edemiyor, çünkü belli ederse bu onu kıskanıyo izlenimi verebilir.

kızlarkızların özel hayatları yoktur. çünkü sevgilisiyle yaşadıgı olayları, ettiği kavgaları, mutlu veya mutsuz tüm anlarını anne babası hariç tüm sosyal çevresi bilir. hatta ayşe’nin sevgilisini ayşe’den daha iyi tanıyan bi kişi vardır. ayşe’nin en yakın arkadaşı!

kızlararkadaşlarınızı toplayıp biraraya gelmek istiyorsunuz. herkesi çagırdınız. çagırdıklarınızın 10 tanesi kız. kızların hiçbir önemli işleri güçleri olmamasına ragmen en fazla 6-7sini biraraya getirebilirsiniz. geri kalanlar daima bi mazeret üretip gelmezler.

kızlarbunlar tamamen genellemedir ve her genellemenin istisnaları vardır. lütfen bunları okuyunca savunma moduna geçmeyin:) teşekkürler. cizgi
sizden gelen sözler
 1. Yazan: Mertvar 22 - Mart - 2015 Saat: 18:20

  Enteresan :D


 2. Yazan: elif 18 - Mayıs - 2015 Saat: 21:28

  Sonuna kadar haklısınız :D okurken bir an kendi davranislariminda öyle oldugunu farkettim :D


 3. Yazan: sanem 10 - Haziran - 2015 Saat: 21:57

  evet aynı kankimle ben


 4. Yazan: Sevda 16 - Haziran - 2015 Saat: 17:06

  Ahaha güldürdünüz be ;)) .


 5. Yazan: Elif ecem 26 - Haziran - 2015 Saat: 14:04

  Bi anda kendimden utandım ;-( ;-(


 6. Yazan: özge 25 - Ağustos - 2015 Saat: 18:35

  Çok abartmamışmısınız


 7. Yazan: seda 2 - Eylül - 2015 Saat: 01:18

  Ben de biraz aynıyım ama erkek gibiyim biraz neyse sonuna kadar haklısınız.


 8. Yazan: Sırın boyraz 22 - Eylül - 2015 Saat: 21:08

  Enteresan bı o kadar eglencelı


 9. Yazan: seda 29 - Kasım - 2015 Saat: 23:46

  güzel


 10. Yazan: sacma 1 - Aralık - 2015 Saat: 17:42

  bir kizin genis arkadas kitlesi olmaz demissiniz benim baya genis sinifta 2 kisiyi sevmiyorum okulda ise en fazla 20 ¿


 11. Yazan: Elif 22 - Aralık - 2015 Saat: 20:11

  Bence saçma biz böyle değiliz kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş fazlasıyla çamur atmışsiniz


 12. Yazan: temel reis 27 - Aralık - 2015 Saat: 07:30

  ah bu kızlar yok mu bu kızlarrrrr…..!!!!!


 13. Yazan: sanane 13 - Mart - 2016 Saat: 20:08

  bence çok dogru aynı ben yaa :)


 14. Yazan: derya 13 - Mart - 2016 Saat: 20:21

  çok komık we okuyunca bıran kendimden utandm :))) bende böylemym acaba diye etrafmdakılerı bızdırdm ya


 15. Yazan: serserı belamm öyle sewer 18 - Mart - 2016 Saat: 17:31

  ya okuyunca gerçktn gulme krzne grdm aynen böyleyz ilahi ya cnlrm


sende gönder


Benzer İçerikler


Soba Borusu Gerçeği

ßirgün ormanda araştırma yapan Fizikçi, Matematikçi, Kimyacı, Jeolog ve …

cizgi
Müşteri Hizmetleri

Hepimizin başına gelmiştir bir banka internet yada GSM müşteri …

cizgi
Gıcık Olunan Şeyler

Bak biliyorsan anIatmayım diyip, zorIa fıkra anIatan arkadaş. Sınavdan …

cizgi

2017 Komik sözler, komik laflar, komik yazılar, en komik sözler bu sitede.
Komedi